آموزش احیاء قلبی ریوی به زبان ساده و برای همه افراد ، شاید ما هم یک روز نجات دهنده جان یک عزیزی باشیم ، بس با ما همراه باشید و ما را از نقطه نظرات خود آگاه کنید ؟

احیاء قلبی تنفسی چیست ؟ آیا ما هم می توانیم به عنوان یک فرد غیر درمان به شخصی که دچار ایست قلبی شده شده کمک کنیم و فرد را احیاء کنیم ؟ پاسخ ما را در این فیلم از زبان جناب آقای دکتر سید احمد سید مهدی ببینید و بشنوید ؟ با ما همراه باشید تا شاید روزی ما هم بتوانیم با همین توضیحات جان یک فرد را نجات دهیم .

روز پرستار را به کلیه پرستاران دلسوز و مهربان کشورمان تبریک عرض می کنیم .

۱ دسامبر روز جهانی مبارزه با  ایدز "آگاهي و پيشگيري، آزمايش و درمان؛همه در يك كشتي نشسته ايم"

روز جهانی ایدز از سال ۱۹۸۸ به منظور افزایش بودجه‌ها و افزایش آگاهی، آموزش و مبارزه با تبعیض‌ها به اول دسامبر (برابر با ۱۰ آذر) هر سال اطلاق می‌گردد و هر ساله برای این روز، شعار خاصی نیز در نظر گرفته می‌شود. هدف عمده از این کار این است که به عموم مردم یادآوری شود که HIV از بین نرفته‌است و هنوز کارهای زیادی است که باید انجام شود. امسال 31امین سالی است که در سراسر جهان به مناسب روز جهانی ایدز برنامه هایی برگزار می شود. سالانه یک میلیون نفر به علت ابتلا به ایدز جان خود را از دست می دهند، زیرا اکثر این افراد از بیماری خود مطلع نبوده و به موقع درمان نمی شوند. طبق آمار اعلام شده توسط سازمان جهانی بهداشت، یک نفر از هر چهار نفر مبتلا به ایدز از بیماری خود اطلاع ندارد، با توجه به اهمیت شناسایی به موقع بیماری در سال2019  شعار " آگاهي و پيشگيري، آزمايش و درمان؛همه در يك كشتي نشسته ايم " انتخاب شده است.