در سال 2017  حدود نيم ميليون نفر(435000  نفر) جان خود را به علت بيماري مالاريا از دست دادند كه اكثر آنها كودكان زير 5 سال بودند. همچنان 90% از موارد مالاريا مربوط به كشورهاي آفريقايي مي باشد. سازمان جهاني بهداشت روز 25 آوريل را روز جهاني مبارزه با مالاريا نامگذاري نموده است كه در سال 2019 با هدف ريشه كني مالاريا در قاره افريقا تا سال 2030 ، شعار امسال را "جهان بدون مالاريا از من شروع مي شود" درنظر گرفته شد.

بيماري مالاريا يكي از شايعترين بيماريهاي منتقله توسط ناقلين در كشور مي باشد كه بعلت حضور انگل تك ياخته بنام  پلاسموديوم در خون انسان ايجاد مي شود . پلاسموديوم ها در داخل گلبولهاي قرمز خون رشد ميكند و پس از رشد ، تكثير نموده و موجب پاره شدن گلبولهاي قرمز خون و بروز علائم مالاريا مي شود .

جناب آقای دکتر حسین مهدیان جراح ستون فقرات در انگلستان هستند که به مدت طولانی در بیمارستان دانشگاهی ناتینگهام فعایت می کنند و ما این افتخار را داریم که برای مدت 4 بار در سال در بیمارستان بهمن تهران جهت درمان بیماران در خدمت ایشان باشیم .

صحبت های شنیدنی دکتر آرمان طاهری در خصوص کمردردهای سنین جوانی و بررسی علل ان و راههای درمانی این کمردردها را بشنوید شما می توانید در صورتیکه دارای این مشکلات می باشید با شماره 43019 تماس گرفته و از کلینیک درد بیمارستان بهمن وقت مشاوره دریافت نمایید .

كنفرانس علمي با موضوع " چالشهاي حفظ باروري در بيماران مبتلا به سرطانهاي ژنيكولوژيكبا معرفي بيمار " توسط انجمن سرطان هاي زنان و بيمارستان بهمن در روز پنجشنبه مورخ 22  فروردين ماه سال 98  با سخنراني پروفسور پرويز هنجني(استاد بين المللي سرطان هاي زنان( و اساتيد ارجمند ژنيكولوژي انكولوژي زنان با حداكثر 3 امتياز بازآموزي و حضور حدود 65 نفر شركت كننده، درسالن همايش بيمارستان برگزار گرديد.

دکتر محسن نراقی متخصص گوش و حلق و بینی رتبه اول برد تخصصی گوش و حلق و بینی هستند و فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی صورت از اروپا ، فوق تخصص پزشکی زیبایی از آمریکا ، فلوشیپ راینولوژی و جراحی آندوسکوپی سینوس ا زدانشگاه کارترنس ، ایشان 20 سال سابقه کار تخصصی دارد و در دانشگاه بیش از 20 سال مشغول تدریس هستند .

دکتر کامران بابازاده نابغه ای در زمینه جراحی قلب باز می باشد که به روش های نوین اقدام به جراحی قلب باز نموده و بهترین نتایج درمانی را با کمترین عارضه به شما ارائه می نماید .

آیا دکتر کامران بابازاده جراح متخصص قلب را می شناسید ، آیا با شیوع نوین جراحی ایشان در زمینه قلب آشنا هستید ؟ دکتر بابازاده در بیمارستان بهمن با روش های نوین اقدام به انواع جراحی های موفق قلب با بهترین شکل ممکن نموده است .برای آشنایی با شیوه های نوین ایشان با ما همراه باشید .