توموربرد ارونکولوژی مرکز تحقیقات سرطان های دستگاه ادراری بیمارستان امام خمینی (نخستین وبینار اورونکولوژی با امتیاز بازآموزی ) روز پنجشنبه مورخه 12/04/1399در سالن همایش های بیمارستان بهمن با حضور اساتید ارجمند مرتبط در این حوزه و با همکاری داروسازی تسنیم برگزار گردید .

در راستاي حفظ و ارتقاء سطح ايمني بيمارستان بهمن و با توجه به اهميت برگزاري مانورهاي آموزشي، به همت واحد بهداشت حرفه اي اين مركز و با همكاري ايستگاه آتش نشاني منطقه، کارگاه آموزشی آشنایی با تجهیزات اعلام و اطفا حریق و نحوه استفاده عملی تجهیزات در اين مركز برگزار گرديد. کلاس تئوری توسط خانم مهندس فرهمند مسئول بهداشت حرفه ای و دبیر بحران و بلایا با ارائه آموزش انواع آتش سوزی و خاموش کننده ها، انواع تجهیزات اعلام و اطفا حریق ، روشهای پیشگیری از وقوع حریق و نحوه برخورد با حریق به همراه آموزش سنجه های اعتبار بخشی مرتبط با پیشگیری از آتش سوزی ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید.

 در انتها کلاس عملی در رمپ غربی بیمارستان توسط نماینده محترم آتش نشانی آقای مهندس رضایی اجرا گردید.

در راستای حفظ و ارتقاء ایمنی بیمارستان بهمن و با توجه به اهمیت برگزاری کارگاه های آموزشی، واحد بهداشت حرفه ای و بحران این مرکز اقدام به برگزاری کارگاه آموزش مقابله با خطرات احتمالی زلزله با همکاری آتش نشانی منطقه نموده است.

این کارگاه روز پنجشنبه مورخ 99/03/08 ساعت 09:00 صبح در سالن اجتماعات این مرکز با حضور آقای مهندس سعیدی آتش نشان منطقه به عنوان مدرس و با رعایت فاصله اجتماعی برگزاری گردید و در آن آشنایی با منطقه جغرافیای و گسل های استان تهران، کلیه نکات ایمنی قبل، حین و بعد از زلزله و نحوه تعیین جان پناه ارائه گردید.

در راستاي حفظ و ارتقاء سطح ايمني بيمارستان بهمن و با توجه به اهميت برگزاري مانورهاي آموزشي، واحد بهداشت حرفه اي و بحران اين مركز اقدام به برگزاری مانور دورمیزی نحوه برخورد با بیماران عفونی واگیردار (کروناویروس) و بررسی اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از شیوع بیماری نمود.

در این مانور که روز شنبه مورخ 98/11/19 ساعت 14:00 در سالن کنفرانس این مرکز با حضور جانشین فرمانده حادثه بیمارستان جناب آقای دکتر رزم آور  و مدیریت محترم بیمارستان جناب آقای دکتر سیف برگزار گردید اعضا چارت فرماندهی حادثه این مرکز مروری بر طرح واکنش در شرایط اضطرار (EOP) داشته و در خصوص نحوه برخورد با بیماران عفونی واگیردار (کروناویروس) ، اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از شیوع بیماری و شرح وظایف واحدهای مختلف بحث و تبادل نظر نمودند.    

در تاريخ 98/11/16 آقاي دكتر ايرج فاضل استاد برجسته جراحي عروق به عنوان پزشك مهمان جهت انجام عمل اندووسكولر (EVAR)  توسط آقاي دكتر رضا فاضل (فرزند استاد ايرج فاضل) در كت لب بهمن حضور داشته اند، عمل با موفقيت كامل به اتمام رسيد.