دومین چهارشنبه‌ی ماه مارس ( 20 اسفند سال جاری )

به عنوان «روز جهانی رژیم درمانگر» نامگذاری شده است این روز برای اولین بار در سال 2008 توسط آکادمی تغذیه و دیابت آمریکا (که در گذشته به عنوان انجمن دیابت آمریکا شناخته می شد) برای تاکید بر نقش ضروری رژیم درمان گران در کمک به مردم برای رسیدن به زندگی سالم تعریف شد. رژیم درمان گران متعهد به بهبود سلامت عموم مردم و بیماران هستند و بزرگداشت چنین روزی بطور

با نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال، در راستاي حفظ و ارتقاء سطح ايمني بيمارستان بهمن و پیشگیری از حوادث ناشی از حریق، به همت واحد بهداشت حرفه اي اين مركز و با همكاري ايستگاه آتش نشاني شماره 25 ، کارگاه آموزشی آشنایی با تجهیزات اعلام و اطفا حریق و نحوه استفاده عملی تجهیزات توسط نماینده محترم آتش نشانی آقای رضایی در اين مركز برگزار گرديد.

روز پنجم اسفند زاد روز دانشمند ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی كه به روز مهندس نام گذاری شده است را گرامی می‌داریم. تيم مديريتي بيمارستان بهمن با حضور در واحد هاي مربوطه اين روز را به خدمتگزاران اين عرصه تبريك و از زحمات آنان تقدير نمودند .

کارگاه 20 ساعته ترویج تغذیه با شیرمادر (تئوری و عملی) در تاریخ 30 بهمن ماه با حضور و تدریس سرکار خانم فلاح زاده (کارشناس محترم معاونت درمان) برای گروه های هدف معین(ماماهای اتاق عمل، بلوک زایمان، نوزادان و بخش زنان و مشاوران شیردهی) برگزار گردید.

روز جهانی سرطان (15 بهمن)

تعریف سرطان:

سرطان یک ریشد غیر طبیعی سلولها است. سلولهای سرطانی غیر شبیه به سلول­های طبیعی بطریقی کنترل نشده در یک عضو از بدن رشد میکنند و در برخی موارد به نواحی دیگری از بدن گسترش می یابند.

دهه فجر،به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ گفته می‌شود که طی آن سید روح‌الله خمینی بعد از تبعید پانزده ساله در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ یه ایران وارد و در نهایت با اعلام بی‌طرفی ارتش شاهنشاهی، سلطنت پهلوی در بیست و دوم بهمن ماه منقرض شد.

برای داشتن بدن سالم ، باید "تغذیه سالم " داشته باشیم و بدن سالم سپری قوی در  برای ابتلا به بیماری است و تغذیه سالم ،شاه کلید پیشگیری از کرونا است.

یازدهمین بسیج ملی تغذیه 15 لغایت 30 دی ماه 1399

شعار: تغذیه سالم برای پیشگیری از کرونا