به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهمن، روز جمعه 14 مردادماه به مناسبت هفته جهانی تغذیه با" شیر مادر" و همزمان با همایش شیرخوارگان حسینی در مصلی تهران، این مرکز درمانی در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف ارتقاء سلامت جامعه پایگاه بهداشتی و آموزشی برپا کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهمن، تعبیه دو دریچه همزمان بدون نیاز به عمل جراحی در بیمار با نارسایی دریچه‌ای ، برای اولین بار در کشور انجام شد که سرپرستی تیم بیمار در بیمارستان بهمن را دکتر مسعود قاسمی متخصص قلب و عروق  برعهده داشت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهمن، روز چهارشنبه 22 تیرماه کاروان خادمان حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با به همراه داشتن پرچم بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در این مرکز درمانی حضور یافتند تا با ایجاد فضای معنوی، نور امید و شفای عاجل را در دل بیماران زنده کنند.

صبح روز چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۲۲ جناب آقای دکتر سلیمان حیدری، رییس مرکز نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت به همراه تیم ارزیابان در بیمارستان بهمن حضور یافتند و ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان به مصاحبه با بیماران، کارکنان و بررسی پرونده های بالینی پرداختند.