در راستاي حفظ و ارتقاء سطح ايمني بيمارستان بهمن و با توجه به اهميت برگزاري مانورهاي آموزشي، واحد بهداشت حرفه اي و بحران اين مركز اقدام به برگزاری مانور دورمیزی نحوه برخورد با بیماران عفونی واگیردار (کروناویروس) و بررسی اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از شیوع بیماری نمود.

در این مانور که روز شنبه مورخ 98/11/19 ساعت 14:00 در سالن کنفرانس این مرکز با حضور جانشین فرمانده حادثه بیمارستان جناب آقای دکتر رزم آور  و مدیریت محترم بیمارستان جناب آقای دکتر سیف برگزار گردید اعضا چارت فرماندهی حادثه این مرکز مروری بر طرح واکنش در شرایط اضطرار (EOP) داشته و در خصوص نحوه برخورد با بیماران عفونی واگیردار (کروناویروس) ، اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از شیوع بیماری و شرح وظایف واحدهای مختلف بحث و تبادل نظر نمودند.    

در تاريخ 98/11/16 آقاي دكتر ايرج فاضل استاد برجسته جراحي عروق به عنوان پزشك مهمان جهت انجام عمل اندووسكولر (EVAR)  توسط آقاي دكتر رضا فاضل (فرزند استاد ايرج فاضل) در كت لب بهمن حضور داشته اند، عمل با موفقيت كامل به اتمام رسيد.

ویروس کرونا می تواند سبب بیماری های جدی و گاهی مرگ آور شود. برای بیماری کرونا هیچ درمانی وجود ندارد با پیشگیری های جدی و صحیح می توانید با خود و دیگران را از ابتلا به این بیماری مصون کنید.