ما در بیمارستان بهمن در پاندمی کرونا تلاش می کنیم تا در مسیر ارتقاء سلامت جامعه و بیماران قلبی گامی مؤثر برداریم.

در راستای ارتقا ایمنی مراکز درمانی و با هدف پیشگیری از حوادث ناگوار و کاهش عوارض ناشی از آن پروژه معاینه فنی ساختمان در بیمارستان بهمن با موفقیت و امتیاز مطلوب اجرا و به همین مناسبت مراسم رونمایی از پلاک معاینه فنی ساختمان بیمارستان بهمن با حضور مدیر عامل و ریاست محترم بیمارستان جناب آقای دکتر سید فخرالدین نورمحمدی و میهمانان گرانقدر در تاریخ 1400/06/28 در سالن همایش های بیمارستان بهمن برگزار گردید.

هفته جهانی تغذیه با شیر مادر یادآوری میکند که محافظت از تغذیه با شیر مادر یک مسئولیت مشترک همگانی است و باید به طور گسترده و عادلانه برای حفظ و حمایت از تغذیع با شیر مادر نسبت به اطلاع رسانی، تثبیت، مشارکت و توجه بیشتر اقدام کنیم.

در کلینیک هیپوفیز بیمارستان بهمن با استفاده از بهترین وسایل جراحی مغز و اعصاب و اطلاعات علمی روز دنیا به بیماران عزیز ارائه خدمت می شود .
ضایعات مختلف هیپوفیز و قاعده جمجمه با تظاهرات مختلف هورمونی ، بینایی و مغزی قابل تشخیص و درمان بوده و بیماران پس از جراحی، پیگیری می شوند

روز جهانی هپاتیت هر ساله در 28 ژوئیه مصادف با 6 مرداد ماه  برای افزایش آگاهی از هپاتیت ویروسی برگزار می شود.

شعار امسالهپاتیت نمی تواند صبر کند "تلاش های لازم برای از بین بردن هپاتیت به عنوان یک تهدید بهداشت عمومی تا سال 2030 است.